×
Filtrera
Prenumerera på kalender
Läs mer om hur du prenumererar (öppnas i nytt fönster)
aug 2018 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

3 fre

EM (50m)Glasgow, GBR          

4 lör

EM (50m)Glasgow, GBR          

5 sön

EM (50m)Glasgow, GBR          

6 mån

EM (50m)Glasgow, GBR          

7 tis

EM (50m)Glasgow, GBR          

8 ons

EM (50m)Glasgow, GBR          

9 tor

EM (50m)Glasgow, GBR          

18 lör

RiddarfjärdssimningenStockholm          
sep 2018 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

9 sön

Seriesim div 2 och 3 deltävling 3Farsta Sim- & Idrottshall          
okt 2018 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

6 lör

DM/JDM (25m)Torvallabadet        

7 sön

DM/JDM (25m)Torvallabadet        
Utmanaren pokal 1 & 2Vällingbybadet       

11 tor

Tensta cup 4Tensta Simhall          

13 lör

UGP 1, Eriksdal och NorrtäljeEriksdalsbadet       

14 sön

UGP 1, Eriksdal och NorrtäljeEriksdalsbadet       

19 fre

Polisen Head to HeadEriksdalsbadet        

20 lör

Polisen Head to HeadEriksdalsbadet        

21 sön

Polisen Head to HeadEriksdalsbadet        
nov 2018 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

3 lör

Stockholm ParagamesEriksdalsbadet          

4 sön

Stockholm ParagamesEriksdalsbadet          

10 lör

Sum-Sim regionSydpolen, Södertälje       

11 sön

Sum-Sim regionSydpolen, Södertälje       

14 ons

SM/JSM (25m)-         

15 tor

SM/JSM (25m)-         

16 fre

SM/JSM (25m)-         

17 lör

SM/JSM (25m)-         

18 sön

SM/JSM (25m)-         

24 lör

Seriesim div 3 deltävling 4Eriksdalsbadet          
dec 2018 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

1 lör

Höstsimiaden, Åkersberga, Jakobsberg, EriksdalEriksdalsbadet          

2 sön

Höstsimiaden, Åkersberga, Jakobsberg, EriksdalEriksdalsbadet          

3 mån

VM (25m)Hangzhou, CHN          

4 tis

VM (25m)Hangzhou, CHN          

5 ons

VM (25m)Hangzhou, CHN          

6 tor

VM (25m)Hangzhou, CHN          

7 fre

VM (25m)Hangzhou, CHN          

8 lör

VM (25m)Hangzhou, CHN          

14 fre

Sum-Sim RiksEriksdalsbadet        

15 lör

Sum-Sim RiksEriksdalsbadet        

16 sön

Sum-Sim RiksEriksdalsbadet        
jan 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

20 sön

Serisim omgång 1 div 2-          
Seriesim omgång 1 div 3-          

26 lör

Grand PrixMalmö          
UGP 2 (25m)-          

27 sön

Grand PrixMalmö          
UGP 2 (25m)-          
mar 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

9 lör

UGP 3 (50m)-          

10 sön

UGP 3 (50m)-          

22 fre

Seriesim omgång 2 -          
apr 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

12 fre

Swim Open StockholmEriksdalsbadet          

13 lör

Swim Open StockholmEriksdalsbadet          

14 sön

Swim Open StockholmEriksdalsbadet          

15 mån

Swim Open StockholmEriksdalsbadet          
maj 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

4 lör

Vårsimiaden distrikt-          

5 sön

Vårsimiaden distrikt-          

18 lör

Vårsimiaden region-          

19 sön

Vårsimiaden region-          
jun 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

1 lör

DM (50m)-          

2 sön

DM (50m)-          

28 fre

SM/Para-SM/JSM (50m)Malmö          

29 lör

SM/Para-SM/JSM (50m)Malmö          

30 sön

SM/Para-SM/JSM (50m)Malmö          
jul 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

1 mån

SM/Para-SM/JSM (50m)Malmö          

2 tis

SM/Para-SM/JSM (50m)Malmö          

10 ons

Sum-Sim (50m)Eriksdalsbadet          

11 tor

Sum-Sim (50m)Eriksdalsbadet          

12 fre

Sum-Sim (50m)Eriksdalsbadet          

13 lör

Sum-Sim (50m)Eriksdalsbadet          

14 sön

Sum-Sim (50m)Eriksdalsbadet          

20 lör

EYOFBaku (AZE)          

21 sön

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          

22 mån

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          

23 tis

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          

24 ons

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          

25 tor

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          

26 fre

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          

27 lör

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          

28 sön

EYOFBaku (AZE)          
VM (50m)Gwangiu (KOR)          
sep 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

8 sön

Seriesim omgång 3-          
okt 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

12 lör

UGP 1 (25m)-          

13 sön

UGP 1 (25m)-          

30 ons

SM/JSM (25m)-          

31 tor

SM/JSM (25m)-          
nov 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

1 fre

SM/JSM (25m)-          

2 lör

SM/JSM (25m)-          

3 sön

SM/JSM (25m)-          

9 lör

Sum-Sim region-          

10 sön

Sum-Sim region-          

30 lör

Höstsimiaden-          
dec 2019 Titel Plats Int SM JSM SSÄ SSY Sim Fys Simi TRG Bredd Vux PARA

1 sön

Höstsimiaden-          

6 fre

Sum-Sim riksfinalUmeå          

7 lör

Sum-Sim riksfinalUmeå          

8 sön

Sum-Sim riksfinalUmeå