×
Filtrera
Prenumerera på kalender
Läs mer om hur du prenumererar (öppnas i nytt fönster)
okt 2019 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

5 lör

DM (25 m)Torvallabadet      
Tureberg Knatte CupSollentuna Simhall       

6 sön

DM (25 m)Torvallabadet      

12 lör

UGP 1 (25m) 12 banorEriksdalsbadet     

13 sön

UGP 1 (25m) 12 banorEriksdalsbadet     

19 lör

Head to HeadEriksdalsbadet     
Aquarapid KnattesimSundbyberg       

20 sön

Head to HeadEriksdalsbadet     

26 lör

Höstlovstider-     

27 sön

Höstlovstider-     

28 mån

Höstlovstider-     

29 tis

Höstlovstider-     

30 ons

Höstlovstider-     

31 tor

Höstlovstider-     
nov 2019 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

1 fre

Höstlovstider-     

2 lör

Höstlovstider-     

3 sön

Höstlovstider-     
175 Jakan Cup 2019Jakobsbergs Simhall       
Saltis CupNacka Simhall       

9 lör

Sum-Sim regionSydpolen, Södertälje      

10 sön

Sum-Sim regionSydpolen, Södertälje      

13 ons

SM/JSM (25m)Eskilstuna        

14 tor

SM/JSM (25m)Eskilstuna        

15 fre

SM/JSM (25m)Eskilstuna        

16 lör

SM/JSM (25m)Eskilstuna        

17 sön

SM/JSM (25m)Eskilstuna        

21 tor

Tensta cup 4Tensta Simhall        

23 lör

Seriesim omgång 4, Div. 1Jakobsbergs Simhall        
Seriesim omgång 4, Div. 2GIH badet        

24 sön

Utmanaren pokal 1&2Vällingbybadet        

30 lör

Höstsimiaden (Spårvägen)Eriksdalsbadet        
dec 2019 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

1 sön

Höstsimiaden (Spårvägen)Eriksdalsbadet        

6 fre

Sum-Sim riksfinalUmeå        

7 lör

Sum-Sim riksfinalUmeå        

8 sön

Sum-Sim riksfinalUmeå        
jan 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

25 lör

UGP 2 (25m)-        

26 sön

UGP 2 (25m)-        
feb 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

16 sön

Utmanaren 1Vällingbybadet        

20 tor

Tensta cup 1Tensta Simhall        
mar 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

6 fre

Svenskt Grand Prix (50m)Hylliebadet        

7 lör

Svenskt Grand Prix (50m)Hylliebadet        
UGP 3 (50m)-        

8 sön

Svenskt Grand Prix (50m)Hylliebadet        
UGP 3 (50m)-        

29 sön

Utmanaren 2Vällingbybadet        
apr 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

3 fre

Swim Open Stockholm (50m)Stockholm        

4 lör

Swim Open Stockholm (50m)Stockholm        

5 sön

Swim Open Stockholm (50m)Stockholm        

6 mån

Swim Open Stockholm (50m)Stockholm        
maj 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

9 lör

Vårsimiaden distrikt (25m)-        

10 sön

Vårsimiaden distrikt (25m)-        

11 mån

EM (50m) Budapest-        

12 tis

EM (50m) Budapest-        

13 ons

EM (50m) Budapest-        

14 tor

EM (50m) Budapest-        

15 fre

EM (50m) Budapest-        

16 lör

EM (50m) Budapest-        

17 sön

EM (50m) Budapest-        

21 tor

Tensta cup 2 (50m)Nälstabadet        

30 lör

DM/Vårsimiaden region (50m) (Spårvägen)Eriksdalsbadet        

31 sön

DM/Vårsimiaden region (50m) (Spårvägen)Eriksdalsbadet        
jun 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

26 fre

SM/JSM (50m) Halmstad-        

27 lör

SM/JSM (50m) Halmstad-        

28 sön

SM/JSM (50m) Halmstad-        

29 mån

SM/JSM (50m) Halmstad-        

30 tis

SM/JSM (50m) Halmstad-        
jul 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

1 ons

EJM (50m) Aberdeen datum inte bestämt-        

2 tor

EJM (50m) Aberdeen datum inte bestämt-        
Sum-Sim (50m)Citadellbadet        

3 fre

EJM (50m) Aberdeen datum inte bestämt-        
Sum-Sim (50m)Citadellbadet        

4 lör

EJM (50m) Aberdeen datum inte bestämt-        
Sum-Sim (50m)Citadellbadet        

5 sön

EJM (50m) Aberdeen datum inte bestämt-        
Sum-Sim (50m)Citadellbadet        

6 mån

Sum-Sim (50m)Citadellbadet        

11 lör

NUM (50m) Litauen-        

12 sön

NUM (50m) Litauen-        

25 lör

OS Tokyo (50m)-        

26 sön

OS Tokyo (50m)-        

27 mån

OS Tokyo (50m)-        

28 tis

OS Tokyo (50m)-        

29 ons

OS Tokyo (50m)-        

30 tor

OS Tokyo (50m)-        

31 fre

OS Tokyo (50m)-        
aug 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

1 lör

OS Tokyo (50m)-        

15 lör

Riddarfjärdssimningen (troligtvis)-        
sep 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

5 lör

Serie-Sim omg. 3, Div. 3GIH badet        

6 sön

Serie-Sim omg. 3, Div. 2Tibblebadet        

17 tor

Tensta cup 3Tensta Simhall        

18 fre

Simkampen Åland-        

19 lör

Simkampen Åland-        

20 sön

Simkampen Åland-        

27 sön

Utmanaren 3Vällingbybadet        
okt 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

10 lör

UGP 1 (25m) (Spårvägen)Eriksdalsbadet        

11 sön

UGP 1 (25m) (Spårvägen)Eriksdalsbadet        

17 lör

DM (25m)Eriksdalsbadet        

18 sön

DM (25m)Eriksdalsbadet        
nov 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

7 lör

Sum-Sim region (25m)Eriksdalsbadet        

8 sön

Sum-Sim region (25m)Eriksdalsbadet        

11 ons

SM/JSM (25m)Helsingborg        

12 tor

SM/JSM (25m)Helsingborg        

13 fre

SM/JSM (25m)Helsingborg        

14 lör

SM/JSM (25m)Helsingborg        

15 sön

SM/JSM (25m)Helsingborg        

19 tor

Tensta cup 4Tensta Simhall        

22 sön

Utmanaren 4Vällingbybadet        

28 lör

Höstsimiaden (25m)-        

29 sön

Höstsimiaden (25m)-        
dec 2020 Titel Plats Int SM JSM Ungdom Simiaden TRG Bredd Vux PARA

4 fre

NM (25m) Sverige-        

5 lör

NM (25m) Sverige-        

6 sön

NM (25m) Sverige-        

11 fre

Sum-Sim riks (25m)Göteborg        

12 lör

Sum-Sim riks (25m)Göteborg        

13 sön

Sum-Sim riks (25m)Göteborg        

15 tis

KlubbmästerskapVällingbybadet