×
När:
29 jun - 1 jul 2018 ,
Kategori:
Tävling

Berörda grupper

IntSM JSMSSÄSSYSim FysSimiTRGBreddVuxPARA
     

Beskrivning

Alla tävlingsgrupper.

Inbjudan hittarn ni här. 

Följ resultaten här. 

Pass 1, fredag 29 juni, insim 14:00, Start 15:00

Pass 2, lördag 30 juni, insim 08:00, Start 09:00

Pass 3, lördag 30 juni , insim 14:30, Start 15:30

Pass 4, söndag 1 juli, insim 09:00, Start 10:00

Tränare: Vanja Hujdur (072-8347148), Tomas Wikland, Jenny Gustavsson, Jonatan Wik

 

OBS! Fredagens lagkapper (gren 7 och 8) är flyttade till pass 3 (lördag eftermiddag efter gren 21 och 22).

 

Pass 1 Geaney Jennifer 2005 AS9805 1 400m Frisim Damer [12-13] 06:01.74 [25 M]
Pass 1 Odin Fanny 2000 AR7200 1 400m Frisim Damer [16-99] 04:54.13 [25 M]
Pass 1 Westermark Eliane 2003 AX4603 1 400m Frisim Damer [14-15] 04:53.48 [25 M]
Pass 1 Alexanderson Aron 2003 AT0103 2 400m Frisim Herrar [14-15] 05:04.68 [25 M]
Pass 1 Dahlberg Viktor 2005 AQ7105 2 400m Frisim Herrar [12-13] 04:54.19 [25 M]
Pass 1 Geaney Oliver 2006 AH0506 2 400m Frisim Herrar [12-13] 00:00.00 [50 M]
Pass 1 Lehtonen Hebert Liam 2006 AE5706 2 400m Frisim Herrar [12-13] 05:17.41 [25 M]
Pass 1 Andras Noémi 2001 BJ1601 3 100m Ryggsim Damer [16-99] 01:18.13 [25 M]
Pass 1 Claesson Johanna 2006 AY2406 3 100m Ryggsim Damer [12-13] 01:23.55 [25 M]
Pass 1 Geaney Jennifer 2005 AS9805 3 100m Ryggsim Damer [12-13] 01:28.00 [25 M]
Pass 1 Gustafson Agnes 2008 AT3608 3 100m Ryggsim Damer [0-11] 01:43.73 [50 M]
Pass 1 Hellberg Julia 2007 AR8607 3 100m Ryggsim Damer [0-11] 01:49.72 [25 M]
Pass 1 Loqvist Frida 2006 BB6806 3 100m Ryggsim Damer [12-13] 01:27.08 [25 M]
Pass 1 Sundbom Ida 2007 BF4607 3 100m Ryggsim Damer [0-11] 01:50.35 [50 M]
Pass 1 Thunberg Alma 2005 AV1605 3 100m Ryggsim Damer [12-13] 01:16.91 [25 M]
Pass 1 Westermark Eliane 2003 AX4603 3 100m Ryggsim Damer [14-15] 01:16.99 [25 M]
Pass 1 Alexandersson Nathanael 2006 AJ7706 4 100m Ryggsim Herrar [12-13] 01:47.77 [25 M]
Pass 1 Backlund Nils 2002 AX9302 4 100m Ryggsim Herrar [16-99] 01:12.47 [50 M]
Pass 1 Dahlberg Viktor 2005 AQ7105 4 100m Ryggsim Herrar [12-13] 01:22.81 [25 M]
Pass 1 Goulet Lucas 2008 AB0708 4 100m Ryggsim Herrar [0-11] 01:23.72 [25 M]
Pass 1 Gustafson Oscar 2005 AR6705 4 100m Ryggsim Herrar [12-13] 01:33.03 [25 M]
Pass 1 Hellberg Adrian 2005 AJ3105 4 100m Ryggsim Herrar [12-13] 01:17.49 [25 M]
Pass 1 Sahifi Aydin 2002 AF6702 4 100m Ryggsim Herrar [16-99] 00:00.00 [50 M]
Pass 1 Shewa Japheth 2007 AL1507 4 100m Ryggsim Herrar [0-11] 01:50.37 [25 M]
Pass 1 Öst Rasmus 2007 AE3507 4 100m Ryggsim Herrar [0-11] 01:52.92 [25 M]
Pass 1 Östling Hugo 2007 AK8107 4 100m Ryggsim Herrar [0-11] 01:43.18 [25 M]
Pass 1 Andras Noémi 2001 BJ1601 5 50m Fjärilsim Damer [16-99] 00:33.71 [25 M]
Pass 1 Claesson Johanna 2006 AY2406 5 50m Fjärilsim Damer [12-13] 00:39.77 [25 M]
Pass 1 Goulet Emma 2006 BB5806 5 50m Fjärilsim Damer [12-13] 00:00.00 [50 M]
Pass 1 Hellberg Julia 2007 AR8607 5 50m Fjärilsim Damer [0-11] 00:57.29 [25 M]
Pass 1 Loqvist Frida 2006 BB6806 5 50m Fjärilsim Damer [12-13] 00:40.94 [25 M]
Pass 1 Odin Fanny 2000 AR7200 5 50m Fjärilsim Damer [16-99] 00:31.57 [25 M]
Pass 1 Thunberg Agnes 2007 AD8807 5 50m Fjärilsim Damer [0-11] 00:39.25 [25 M]
Pass 1 Thunberg Alma 2005 AV1605 5 50m Fjärilsim Damer [12-13] 00:32.39 [25 M]
Pass 1 Alexandersson Nathanael 2006 AJ7706 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13] 00:43.71 [25 M]
Pass 1 Geaney Oliver 2006 AH0506 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13] 00:41.77 [25 M]
Pass 1 Goulet Lucas 2008 AB0708 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11] 00:40.79 [25 M]
Pass 1 Hellberg Adrian 2005 AJ3105 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13] 00:37.20 [25 M]
Pass 1 Holmberg David 2005 AH7905 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13] 00:32.86 [25 M]
Pass 1 Lehtonen Hebert Liam 2006 AE5706 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13] 00:35.95 [50 M]
Pass 1 Sahifi Aydin 2002 AF6702 6 50m Fjärilsim Herrar [16-99] 00:32.98 [25 M]
Pass 1 Shewa Japheth 2007 AL1507 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11] 00:00.00 [50 M]
Pass 1 Öst Rasmus 2007 AE3507 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11] 00:00.00 [50 M]
Pass 1 Östling Hugo 2007 AK8107 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11] 00:45.08 [25 M]

Pass 2 Andras Noémi 2001 BJ1601 9 200m Medley Damer [16-99] 02:42.86 [25 M]
Pass 2 Claesson Johanna 2006 AY2406 9 200m Medley Damer [12-13] 03:07.03 [25 M]
Pass 2 Danes Ioana 2002 AY3802 9 200m Medley Damer [16-99] 02:41.41 [25 M]
Pass 2 Loqvist Frida 2006 BB6806 9 200m Medley Damer [12-13] 03:05.65 [25 M]
Pass 2 Nivenius Karolina 2005 BC8405 9 200m Medley Damer [12-13] 03:20.27 [25 M]
Pass 2 Odin Fanny 2000 AR7200 9 200m Medley Damer [16-99] 02:34.45 [25 M]
Pass 2 Thunberg Alma 2005 AV1605 9 200m Medley Damer [12-13] 02:33.29 [25 M]
Pass 2 Uddeholt Lisa 2005 AX6405 9 200m Medley Damer [12-13] 02:53.95 [25 M]
Pass 2 Westermark Eliane 2003 AX4603 9 200m Medley Damer [14-15] 02:42.08 [25 M]
Pass 2 Wik Iris 2006 BC8406 9 200m Medley Damer [12-13] 00:00.00 [50 M]
Pass 2 Backlund Nils 2002 AX9302 10 200m Medley Herrar [16-99] 02:35.10 [25 M]
Pass 2 Eriksson Alan 2005 AH2905 10 200m Medley Herrar [12-13] 02:51.00 [25 M]
Pass 2 Geaney Oliver 2006 AH0506 10 200m Medley Herrar [12-13] 03:27.78 [25 M]
Pass 2 Hellberg Adrian 2005 AJ3105 10 200m Medley Herrar [12-13] 02:55.85 [25 M]
Pass 2 Holmberg David 2005 AH7905 10 200m Medley Herrar [12-13] 02:40.20 [25 M]
Pass 2 Lehtonen Hebert Liam 2006 AE5706 10 200m Medley Herrar [12-13] 02:50.27 [25 M]
Pass 2 Malm Carl 2005 AL7905 10 200m Medley Herrar [12-13] 02:44.69 [25 M]
Pass 2 O´Malley Aaron 2002 AI3902 10 200m Medley Herrar [16-99] 02:32.03 [25 M]
Pass 2 Wullrich Albin 2006 AC2906 10 200m Medley Herrar [12-13] 03:27.68 [25 M]
Pass 2 Danfelter Lisa 2005 BL9605 11 50m Ryggsim Damer [12-13] 00:00.00 [50 M]
Pass 2 Eld Wilma 2005 AS5205 11 50m Ryggsim Damer [12-13] 00:36.03 [50 M]
Pass 2 Geaney Jennifer 2005 AS9805 11 50m Ryggsim Damer [12-13] 00:41.91 [25 M]
Pass 2 Goulet Emma 2006 BB5806 11 50m Ryggsim Damer [12-13] 00:48.75 [25 M]
Pass 2 Groth Wilma 2005 AV2605 11 50m Ryggsim Damer [12-13] 00:40.99 [25 M]
Pass 2 Gustafson Agnes 2008 AT3608 11 50m Ryggsim Damer [0-11] 00:45.68 [25 M]
Pass 2 Hellberg Julia 2007 AR8607 11 50m Ryggsim Damer [0-11] 00:52.89 [25 M]
Pass 2 Karlsson Matilda 2007 AD4807 11 50m Ryggsim Damer [0-11] 00:47.62 [25 M]
Pass 2 Thunberg Agnes 2007 AD8807 11 50m Ryggsim Damer [0-11] 00:42.83 [25 M]
Pass 2 Uddeholt Lisa 2005 AX6405 11 50m Ryggsim Damer [12-13] 00:36.70 [25 M]
Pass 2 Yavuz Elin 2007 AW9807 11 50m Ryggsim Damer [0-11] 00:52.00 [25 M]
Pass 2 Öhlén Astrid 2006 AV5206 11 50m Ryggsim Damer [12-13] 00:43.95 [25 M]
Pass 2 Alkas Alias Nikolaj 2008 AA7508 12 50m Ryggsim Herrar [0-11] 00:44.16 [25 M]
Pass 2 Ekblad Aron 2005 AU6505 12 50m Ryggsim Herrar [12-13] 00:00.00 [50 M]
Pass 2 Eriksson Brian 2007 AF1907 12 50m Ryggsim Herrar [0-11] 00:42.14 [25 M]
Pass 2 Geaney Oliver 2006 AH0506 12 50m Ryggsim Herrar [12-13] 00:45.92 [25 M]
Pass 2 Goulet Lucas 2008 AB0708 12 50m Ryggsim Herrar [0-11] 00:38.14 [25 M]
Pass 2 Riisgaard Wilmer 2006 AR1506 12 50m Ryggsim Herrar [12-13] 00:46.83 [25 M]
Pass 2 Öst Rasmus 2007 AE3507 12 50m Ryggsim Herrar [0-11] 00:54.06 [25 M]
Pass 2 Östling Hugo 2007 AK8107 12 50m Ryggsim Herrar [0-11] 00:47.54 [25 M]
Pass 2 Alkas Alias Alexandra 2006 AE2406 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:09.17 [25 M]
Pass 2 Andras Noémi 2001 BJ1601 13 100m Frisim Damer [16-99] 01:05.77 [25 M]
Pass 2 Claesson Johanna 2006 AY2406 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:17.13 [25 M]
Pass 2 Danes Ioana 2002 AY3802 13 100m Frisim Damer [16-99] 01:07.34 [25 M]
Pass 2 Danfelter Lisa 2005 BL9605 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:43.37 [25 M]
Pass 2 Eld Wilma 2005 AS5205 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:06.39 [25 M]
Pass 2 Geaney Jennifer 2005 AS9805 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:18.11 [25 M]
Pass 2 Goulet Emma 2006 BB5806 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:30.45 [25 M]
Pass 2 Groth Wilma 2005 AV2605 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:18.18 [25 M]
Pass 2 Gustafson Agnes 2008 AT3608 13 100m Frisim Damer [0-11] 01:33.01 [50 M]
Pass 2 Hellberg Julia 2007 AR8607 13 100m Frisim Damer [0-11] 01:36.99 [25 M]
Pass 2 Karlsson Matilda 2007 AD4807 13 100m Frisim Damer [0-11] 01:24.01 [25 M]
Pass 2 Loqvist Frida 2006 BB6806 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:17.76 [25 M]
Pass 2 Nivenius Karolina 2005 BC8405 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:25.65 [25 M]
Pass 2 Thunberg Agnes 2007 AD8807 13 100m Frisim Damer [0-11] 01:18.59 [25 M]
Pass 2 Thunberg Alma 2005 AV1605 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:04.76 [25 M]
Pass 2 Uddeholt Lisa 2005 AX6405 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:10.02 [25 M]
Pass 2 Westermark Eliane 2003 AX4603 13 100m Frisim Damer [14-15] 01:05.86 [25 M]
Pass 2 Wik Iris 2006 BC8406 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:26.33 [25 M]
Pass 2 Yavuz Elin 2007 AW9807 13 100m Frisim Damer [0-11] 01:33.93 [50 M]
Pass 2 Öhlén Astrid 2006 AV5206 13 100m Frisim Damer [12-13] 01:16.72 [25 M]
Pass 2 Alexandersson Nathanael 2006 AJ7706 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:26.60 [25 M]
Pass 2 Alkas Alias Nikolaj 2008 AA7508 14 100m Frisim Herrar [0-11] 01:30.03 [50 M]
Pass 2 Backlund Nils 2002 AX9302 14 100m Frisim Herrar [16-99] 01:03.65 [25 M]
Pass 2 Ekblad Aron 2005 AU6505 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:08.96 [25 M]
Pass 2 Eriksson Alan 2005 AH2905 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:06.05 [25 M]
Pass 2 Eriksson Brian 2007 AF1907 14 100m Frisim Herrar [0-11] 01:22.91 [25 M]
Pass 2 Goulet Lucas 2008 AB0708 14 100m Frisim Herrar [0-11] 01:17.39 [25 M]
Pass 2 Gustafson Oscar 2005 AR6705 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:10.20 [25 M]
Pass 2 Hansson Dylén Adam 2003 AP6103 14 100m Frisim Herrar [14-15] 01:02.06 [25 M]
Pass 2 Hellberg Adrian 2005 AJ3105 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:10.30 [25 M]
Pass 2 Lehtonen Hebert Liam 2006 AE5706 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:10.82 [25 M]
Pass 2 Malm Carl 2005 AL7905 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:03.56 [25 M]
Pass 2 O´Malley Aaron 2002 AI3902 14 100m Frisim Herrar [16-99] 00:59.82 [25 M]
Pass 2 Riisgaard Wilmer 2006 AR1506 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:23.96 [25 M]
Pass 2 Ström John 2004 AQ9704 14 100m Frisim Herrar [14-15] 01:17.93 [50 M]
Pass 2 Wullrich Albin 2006 AC2906 14 100m Frisim Herrar [12-13] 01:28.82 [25 M]
Pass 2 Öst Rasmus 2007 AE3507 14 100m Frisim Herrar [0-11] 01:40.04 [25 M]
Pass 2 Östling Hugo 2007 AK8107 14 100m Frisim Herrar [0-11] 01:32.22 [25 M]

Pass 3 Claesson Johanna 2006 AY2406 17 200m Frisim Damer [12-13] 02:52.22 [25 M]
Pass 3 Geaney Jennifer 2005 AS9805 17 200m Frisim Damer [12-13] 02:51.72 [25 M]
Pass 3 Goulet Emma 2006 BB5806 17 200m Frisim Damer [12-13] 03:20.48 [25 M]
Pass 3 Hellberg Julia 2007 AR8607 17 200m Frisim Damer [0-11] 00:00.00 [50 M]
Pass 3 Karlsson Matilda 2007 AD4807 17 200m Frisim Damer [0-11] 03:15.60 [50 M]
Pass 3 Loqvist Frida 2006 BB6806 17 200m Frisim Damer [12-13] 03:03.04 [25 M]
Pass 3 Odin Fanny 2000 AR7200 17 200m Frisim Damer [16-99] 02:16.45 [25 M]
Pass 3 Westermark Eliane 2003 AX4603 17 200m Frisim Damer [14-15] 02:18.89 [25 M]
Pass 3 Wik Iris 2006 BC8406 17 200m Frisim Damer [12-13] 03:04.32 [25 M]
Pass 3 Alexanderson Aron 2003 AT0103 18 200m Frisim Herrar [14-15] 02:23.09 [25 M]
Pass 3 Backlund Nils 2002 AX9302 18 200m Frisim Herrar [16-99] 02:25.81 [50 M]
Pass 3 Ekblad Aron 2005 AU6505 18 200m Frisim Herrar [12-13] 00:00.00 [50 M]
Pass 3 Eriksson Alan 2005 AH2905 18 200m Frisim Herrar [12-13] 02:33.92 [25 M]
Pass 3 Eriksson Brian 2007 AF1907 18 200m Frisim Herrar [0-11] 03:24.50 [50 M]
Pass 3 Geaney Oliver 2006 AH0506 18 200m Frisim Herrar [12-13] 03:04.25 [25 M]
Pass 3 Goulet Lucas 2008 AB0708 18 200m Frisim Herrar [0-11] 02:41.73 [50 M]
Pass 3 Malm Carl 2005 AL7905 18 200m Frisim Herrar [12-13] 02:24.44 [25 M]
Pass 3 O´Malley Aaron 2002 AI3902 18 200m Frisim Herrar [16-99] 02:13.88 [25 M]
Pass 3 Riisgaard Wilmer 2006 AR1506 18 200m Frisim Herrar [12-13] 03:09.45 [25 M]
Pass 3 Sahifi Aydin 2002 AF6702 18 200m Frisim Herrar [16-99] 02:33.60 [50 M]
Pass 3 Wullrich Albin 2006 AC2906 18 200m Frisim Herrar [12-13] 03:05.20 [25 M]
Pass 3 Öst Rasmus 2007 AE3507 18 200m Frisim Herrar [0-11] 00:00.00 [50 M]
Pass 3 Östling Hugo 2007 AK8107 18 200m Frisim Herrar [0-11] 03:26.07 [50 M]
Pass 3 Alkas Alias Alexandra 2006 AE2406 19 50m Bröstsim Damer [12-13] 00:38.07 [25 M]
Pass 3 Danes Ioana 2002 AY3802 19 50m Bröstsim Damer [16-99] 00:39.86 [50 M]
Pass 3 Danfelter Lisa 2005 BL9605 19 50m Bröstsim Damer [12-13] 00:45.94 [25 M]
Pass 3 Goulet Emma 2006 BB5806 19 50m Bröstsim Damer [12-13] 00:48.48 [25 M]
Pass 3 Hellberg Julia 2007 AR8607 19 50m Bröstsim Damer [0-11] 00:57.04 [25 M]
Pass 3 Loqvist Frida 2006 BB6806 19 50m Bröstsim Damer [12-13] 00:39.60 [25 M]
Pass 3 Nivenius Karolina 2005 BC8405 19 50m Bröstsim Damer [12-13] 00:43.64 [25 M]
Pass 3 Alkas Alias Nikolaj 2008 AA7508 20 50m Bröstsim Herrar [0-11] 00:47.99 [25 M]
Pass 3 Eriksson Brian 2007 AF1907 20 50m Bröstsim Herrar [0-11] 00:54.97 [25 M]
Pass 3 Goulet Lucas 2008 AB0708 20 50m Bröstsim Herrar [0-11] 00:46.77 [25 M]
Pass 3 Gustafson Oscar 2005 AR6705 20 50m Bröstsim Herrar [12-13] 00:38.56 [25 M]
Pass 3 Riisgaard Wilmer 2006 AR1506 20 50m Bröstsim Herrar [12-13] 00:53.95 [25 M]
Pass 3 Ström John 2004 AQ9704 20 50m Bröstsim Herrar [14-15] 00:48.82 [25 M]
Pass 3 Öst Rasmus 2007 AE3507 20 50m Bröstsim Herrar [0-11] 00:59.85 [25 M]
Pass 3 Östling Hugo 2007 AK8107 20 50m Bröstsim Herrar [0-11] 00:57.74 [25 M]
Pass 3 Andras Noémi 2001 BJ1601 21 100m Fjärilsim Damer [16-99] 01:11.07 [25 M]
Pass 3 Danes Ioana 2002 AY3802 21 100m Fjärilsim Damer [16-99] 01:16.31 [50 M]
Pass 3 Odin Fanny 2000 AR7200 21 100m Fjärilsim Damer [16-99] 01:10.13 [25 M]
Pass 3 Thunberg Alma 2005 AV1605 21 100m Fjärilsim Damer [12-13] 01:11.53 [25 M]
Pass 3 Uddeholt Lisa 2005 AX6405 21 100m Fjärilsim Damer [12-13] 01:23.89 [25 M]
Pass 3 Eriksson Alan 2005 AH2905 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13] 01:26.80 [25 M]
Pass 3 Geaney Oliver 2006 AH0506 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13] 01:38.30 [25 M]
Pass 3 Holmberg David 2005 AH7905 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13] 01:10.67 [25 M]
Pass 3 Lehtonen Hebert Liam 2006 AE5706 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13] 01:20.44 [25 M]
Pass 3 Malm Carl 2005 AL7905 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13] 01:16.24 [25 M]
Pass 3 Wullrich Albin 2006 AC2906 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13] 01:47.95 [25 M]

Pass 4 Odin Fanny 2000 AR7200 23 400m Medley Damer [16-99] 05:26.30 [25 M]
Pass 4 Backlund Nils 2002 AX9302 24 400m Medley Herrar [16-99] 05:40.71 [25 M]
Pass 4 Danfelter Lisa 2005 BL9605 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:40.30 [25 M]
Pass 4 Färm Alina 2005 AV3605 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:30.02 [50 M]
Pass 4 Goulet Emma 2006 BB5806 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:43.79 [50 M]
Pass 4 Groth Wilma 2005 AV2605 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:36.49 [25 M]
Pass 4 Hellberg Julia 2007 AR8607 25 100m Bröstsim Damer [0-11] 01:59.95 [25 M]
Pass 4 Loqvist Frida 2006 BB6806 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:26.49 [25 M]
Pass 4 Nivenius Karolina 2005 BC8405 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:32.56 [25 M]
Pass 4 Odin Fanny 2000 AR7200 25 100m Bröstsim Damer [16-99] 01:21.22 [25 M]
Pass 4 Peterson Signe 2006 BN8806 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:54.24 [50 M]
Pass 4 Thunberg Alma 2005 AV1605 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:20.13 [25 M]
Pass 4 Wik Iris 2006 BC8406 25 100m Bröstsim Damer [12-13] 01:38.14 [25 M]
Pass 4 Yavuz Elin 2007 AW9807 25 100m Bröstsim Damer [0-11] 01:59.79 [25 M]
Pass 4 Alexandersson Nathanael 2006 AJ7706 26 100m Bröstsim Herrar [12-13] 01:42.55 [25 M]
Pass 4 Alkas Alias Nikolaj 2008 AA7508 26 100m Bröstsim Herrar [0-11] 01:56.97 [50 M]
Pass 4 Eriksson Alan 2005 AH2905 26 100m Bröstsim Herrar [12-13] 01:31.90 [25 M]
Pass 4 Eriksson Brian 2007 AF1907 26 100m Bröstsim Herrar [0-11] 01:50.14 [25 M]
Pass 4 Goulet Lucas 2008 AB0708 26 100m Bröstsim Herrar [0-11] 00:00.00 [50 M]
Pass 4 Gustafson Oscar 2005 AR6705 26 100m Bröstsim Herrar [12-13] 01:20.63 [25 M]
Pass 4 Hansson Dylén Adam 2003 AP6103 26 100m Bröstsim Herrar [14-15] 01:22.61 [25 M]
Pass 4 Holmberg David 2005 AH7905 26 100m Bröstsim Herrar [12-13] 01:29.45 [25 M]
Pass 4 Riisgaard Wilmer 2006 AR1506 26 100m Bröstsim Herrar [12-13] 01:50.39 [25 M]
Pass 4 Shewa Japheth 2007 AL1507 26 100m Bröstsim Herrar [0-11] 02:06.29 [25 M]
Pass 4 Ström John 2004 AQ9704 26 100m Bröstsim Herrar [14-15] 01:33.03 [50 M]
Pass 4 Almström Mila 2008 AT2608 27 50m Frisim Damer [0-11] 00:51.37 [25 M]
Pass 4 Färm Alina 2005 AV3605 27 50m Frisim Damer [12-13] 00:33.23 [25 M]
Pass 4 Goulet Emma 2006 BB5806 27 50m Frisim Damer [12-13] 00:41.53 [25 M]
Pass 4 Gustafson Agnes 2008 AT3608 27 50m Frisim Damer [0-11] 00:41.18 [25 M]
Pass 4 Hellberg Julia 2007 AR8607 27 50m Frisim Damer [0-11] 00:44.04 [25 M]
Pass 4 Karlsson Matilda 2007 AD4807 27 50m Frisim Damer [0-11] 00:36.79 [25 M]
Pass 4 Loqvist Frida 2006 BB6806 27 50m Frisim Damer [12-13] 00:33.49 [25 M]
Pass 4 Peterson Signe 2006 BN8806 27 50m Frisim Damer [12-13] 00:44.18 [25 M]
Pass 4 Sundbom Ida 2007 BF4607 27 50m Frisim Damer [0-11] 00:49.52 [25 M]
Pass 4 Thunberg Agnes 2007 AD8807 27 50m Frisim Damer [0-11] 00:36.77 [25 M]
Pass 4 Wik Iris 2006 BC8406 27 50m Frisim Damer [12-13] 00:40.10 [25 M]
Pass 4 Yavuz Elin 2007 AW9807 27 50m Frisim Damer [0-11] 00:41.03 [25 M]
Pass 4 Alexanderson Aron 2003 AT0103 28 50m Frisim Herrar [14-15] 00:31.97 [25 M]
Pass 4 Alkas Alias Nikolaj 2008 AA7508 28 50m Frisim Herrar [0-11] 00:36.93 [25 M]
Pass 4 Backlund Nils 2002 AX9302 28 50m Frisim Herrar [16-99] 00:30.72 [25 M]
Pass 4 Dahlberg Viktor 2005 AQ7105 28 50m Frisim Herrar [12-13] 00:34.87 [50 M]
Pass 4 Eriksson Alan 2005 AH2905 28 50m Frisim Herrar [12-13] 00:31.07 [25 M]
Pass 4 Eriksson Brian 2007 AF1907 28 50m Frisim Herrar [0-11] 00:36.97 [25 M]
Pass 4 Goulet Lucas 2008 AB0708 28 50m Frisim Herrar [0-11] 00:33.86 [25 M]
Pass 4 Gustafson Oscar 2005 AR6705 28 50m Frisim Herrar [12-13] 00:32.70 [25 M]
Pass 4 Hansson Dylén Adam 2003 AP6103 28 50m Frisim Herrar [14-15] 00:28.90 [25 M]
Pass 4 O´Malley Aaron 2002 AI3902 28 50m Frisim Herrar [16-99] 00:28.70 [25 M]
Pass 4 Riisgaard Wilmer 2006 AR1506 28 50m Frisim Herrar [12-13] 00:35.38 [25 M]
Pass 4 Shewa Japheth 2007 AL1507 28 50m Frisim Herrar [0-11] 00:45.70 [25 M]
Pass 4 Wullrich Albin 2006 AC2906 28 50m Frisim Herrar [12-13] 00:37.09 [25 M]

I BOKSTAVSORDNING
Alexanderson Aron 2003 Pass 1 2 400m Frisim Herrar [14-15]
Alexanderson Aron 2003 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [14-15]
Alexanderson Aron 2003 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [14-15]
Alexandersson Nathanael 2006 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [12-13]
Alexandersson Nathanael 2006 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13]
Alexandersson Nathanael 2006 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Alexandersson Nathanael 2006 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [12-13]
Alkas Alias Alexandra 2006 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Alkas Alias Alexandra 2006 Pass 3 19 50m Bröstsim Damer [12-13]
Alkas Alias Nikolaj 2008 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [0-11]
Alkas Alias Nikolaj 2008 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [0-11]
Alkas Alias Nikolaj 2008 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [0-11]
Alkas Alias Nikolaj 2008 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [0-11]
Alkas Alias Nikolaj 2008 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [0-11]
Almström Mila 2008 Pass 4 27 50m Frisim Damer [0-11]
Andras Noémi 2001 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [16-99]
Andras Noémi 2001 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [16-99]
Andras Noémi 2001 Pass 2 9 200m Medley Damer [16-99]
Andras Noémi 2001 Pass 2 13 100m Frisim Damer [16-99]
Andras Noémi 2001 Pass 3 21 100m Fjärilsim Damer [16-99]
Backlund Nils 2002 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [16-99]
Backlund Nils 2002 Pass 2 10 200m Medley Herrar [16-99]
Backlund Nils 2002 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [16-99]
Backlund Nils 2002 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [16-99]
Backlund Nils 2002 Pass 4 24 400m Medley Herrar [16-99]
Backlund Nils 2002 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [16-99]
Claesson Johanna 2006 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [12-13]
Claesson Johanna 2006 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [12-13]
Claesson Johanna 2006 Pass 2 9 200m Medley Damer [12-13]
Claesson Johanna 2006 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Claesson Johanna 2006 Pass 3 17 200m Frisim Damer [12-13]
Dahlberg Viktor 2005 Pass 1 2 400m Frisim Herrar [12-13]
Dahlberg Viktor 2005 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [12-13]
Dahlberg Viktor 2005 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [12-13]
Danes Ioana 2002 Pass 2 9 200m Medley Damer [16-99]
Danes Ioana 2002 Pass 2 13 100m Frisim Damer [16-99]
Danes Ioana 2002 Pass 3 19 50m Bröstsim Damer [16-99]
Danes Ioana 2002 Pass 3 21 100m Fjärilsim Damer [16-99]
Danfelter Lisa 2005 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [12-13]
Danfelter Lisa 2005 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Danfelter Lisa 2005 Pass 3 19 50m Bröstsim Damer [12-13]
Danfelter Lisa 2005 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Ekblad Aron 2005 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [12-13]
Ekblad Aron 2005 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Ekblad Aron 2005 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [12-13]
Eld Wilma 2005 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [12-13]
Eld Wilma 2005 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Eriksson Alan 2005 Pass 2 10 200m Medley Herrar [12-13]
Eriksson Alan 2005 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Eriksson Alan 2005 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [12-13]
Eriksson Alan 2005 Pass 3 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13]
Eriksson Alan 2005 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [12-13]
Eriksson Alan 2005 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [12-13]
Eriksson Brian 2007 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [0-11]
Eriksson Brian 2007 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [0-11]
Eriksson Brian 2007 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [0-11]
Eriksson Brian 2007 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [0-11]
Eriksson Brian 2007 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [0-11]
Eriksson Brian 2007 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [0-11]
Färm Alina 2005 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Färm Alina 2005 Pass 4 27 50m Frisim Damer [12-13]
Geaney Jennifer 2005 Pass 1 1 400m Frisim Damer [12-13]
Geaney Jennifer 2005 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [12-13]
Geaney Jennifer 2005 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [12-13]
Geaney Jennifer 2005 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Geaney Jennifer 2005 Pass 3 17 200m Frisim Damer [12-13]
Geaney Oliver 2006 Pass 1 2 400m Frisim Herrar [12-13]
Geaney Oliver 2006 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13]
Geaney Oliver 2006 Pass 2 10 200m Medley Herrar [12-13]
Geaney Oliver 2006 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [12-13]
Geaney Oliver 2006 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [12-13]
Geaney Oliver 2006 Pass 3 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13]
Goulet Emma 2006 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [12-13]
Goulet Emma 2006 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [12-13]
Goulet Emma 2006 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Goulet Emma 2006 Pass 3 17 200m Frisim Damer [12-13]
Goulet Emma 2006 Pass 3 19 50m Bröstsim Damer [12-13]
Goulet Emma 2006 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Goulet Emma 2006 Pass 4 27 50m Frisim Damer [12-13]
Goulet Lucas 2008 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [0-11]
Goulet Lucas 2008 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11]
Goulet Lucas 2008 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [0-11]
Goulet Lucas 2008 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [0-11]
Goulet Lucas 2008 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [0-11]
Goulet Lucas 2008 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [0-11]
Goulet Lucas 2008 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [0-11]
Goulet Lucas 2008 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [0-11]
Groth Wilma 2005 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [12-13]
Groth Wilma 2005 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Groth Wilma 2005 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Gustafson Agnes 2008 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [0-11]
Gustafson Agnes 2008 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [0-11]
Gustafson Agnes 2008 Pass 2 13 100m Frisim Damer [0-11]
Gustafson Agnes 2008 Pass 4 27 50m Frisim Damer [0-11]
Gustafson Oscar 2005 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [12-13]
Gustafson Oscar 2005 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Gustafson Oscar 2005 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [12-13]
Gustafson Oscar 2005 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [12-13]
Gustafson Oscar 2005 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [12-13]
Hansson Dylén Adam 2003 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [14-15]
Hansson Dylén Adam 2003 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [14-15]
Hansson Dylén Adam 2003 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [14-15]
Hellberg Adrian 2005 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [12-13]
Hellberg Adrian 2005 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13]
Hellberg Adrian 2005 Pass 2 10 200m Medley Herrar [12-13]
Hellberg Adrian 2005 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Hellberg Julia 2007 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [0-11]
Hellberg Julia 2007 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [0-11]
Hellberg Julia 2007 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [0-11]
Hellberg Julia 2007 Pass 2 13 100m Frisim Damer [0-11]
Hellberg Julia 2007 Pass 3 17 200m Frisim Damer [0-11]
Hellberg Julia 2007 Pass 3 19 50m Bröstsim Damer [0-11]
Hellberg Julia 2007 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [0-11]
Hellberg Julia 2007 Pass 4 27 50m Frisim Damer [0-11]
Holmberg David 2005 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13]
Holmberg David 2005 Pass 2 10 200m Medley Herrar [12-13]
Holmberg David 2005 Pass 3 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13]
Holmberg David 2005 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [12-13]
Karlsson Matilda 2007 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [0-11]
Karlsson Matilda 2007 Pass 2 13 100m Frisim Damer [0-11]
Karlsson Matilda 2007 Pass 3 17 200m Frisim Damer [0-11]
Karlsson Matilda 2007 Pass 4 27 50m Frisim Damer [0-11]
Lehtonen Hebert Liam 2006 Pass 1 2 400m Frisim Herrar [12-13]
Lehtonen Hebert Liam 2006 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [12-13]
Lehtonen Hebert Liam 2006 Pass 2 10 200m Medley Herrar [12-13]
Lehtonen Hebert Liam 2006 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Lehtonen Hebert Liam 2006 Pass 3 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 2 9 200m Medley Damer [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 3 17 200m Frisim Damer [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 3 19 50m Bröstsim Damer [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Loqvist Frida 2006 Pass 4 27 50m Frisim Damer [12-13]
Malm Carl 2005 Pass 2 10 200m Medley Herrar [12-13]
Malm Carl 2005 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Malm Carl 2005 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [12-13]
Malm Carl 2005 Pass 3 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13]
Nivenius Karolina 2005 Pass 2 9 200m Medley Damer [12-13]
Nivenius Karolina 2005 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Nivenius Karolina 2005 Pass 3 19 50m Bröstsim Damer [12-13]
Nivenius Karolina 2005 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
O´Malley Aaron 2002 Pass 2 10 200m Medley Herrar [16-99]
O´Malley Aaron 2002 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [16-99]
O´Malley Aaron 2002 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [16-99]
O´Malley Aaron 2002 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [16-99]
Odin Fanny 2000 Pass 1 1 400m Frisim Damer [16-99]
Odin Fanny 2000 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [16-99]
Odin Fanny 2000 Pass 2 9 200m Medley Damer [16-99]
Odin Fanny 2000 Pass 3 17 200m Frisim Damer [16-99]
Odin Fanny 2000 Pass 3 21 100m Fjärilsim Damer [16-99]
Odin Fanny 2000 Pass 4 23 400m Medley Damer [16-99]
Odin Fanny 2000 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [16-99]
Peterson Signe 2006 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Peterson Signe 2006 Pass 4 27 50m Frisim Damer [12-13]
Riisgaard Wilmer 2006 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [12-13]
Riisgaard Wilmer 2006 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Riisgaard Wilmer 2006 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [12-13]
Riisgaard Wilmer 2006 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [12-13]
Riisgaard Wilmer 2006 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [12-13]
Riisgaard Wilmer 2006 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [12-13]
Sahifi Aydin 2002 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [16-99]
Sahifi Aydin 2002 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [16-99]
Sahifi Aydin 2002 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [16-99]
Shewa Japheth 2007 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [0-11]
Shewa Japheth 2007 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11]
Shewa Japheth 2007 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [0-11]
Shewa Japheth 2007 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [0-11]
Ström John 2004 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [14-15]
Ström John 2004 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [14-15]
Ström John 2004 Pass 4 26 100m Bröstsim Herrar [14-15]
Sundbom Ida 2007 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [0-11]
Sundbom Ida 2007 Pass 4 27 50m Frisim Damer [0-11]
Thunberg Agnes 2007 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [0-11]
Thunberg Agnes 2007 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [0-11]
Thunberg Agnes 2007 Pass 2 13 100m Frisim Damer [0-11]
Thunberg Agnes 2007 Pass 4 27 50m Frisim Damer [0-11]
Thunberg Alma 2005 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [12-13]
Thunberg Alma 2005 Pass 1 5 50m Fjärilsim Damer [12-13]
Thunberg Alma 2005 Pass 2 9 200m Medley Damer [12-13]
Thunberg Alma 2005 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Thunberg Alma 2005 Pass 3 21 100m Fjärilsim Damer [12-13]
Thunberg Alma 2005 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Uddeholt Lisa 2005 Pass 2 9 200m Medley Damer [12-13]
Uddeholt Lisa 2005 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [12-13]
Uddeholt Lisa 2005 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Uddeholt Lisa 2005 Pass 3 21 100m Fjärilsim Damer [12-13]
Westermark Eliane 2003 Pass 1 1 400m Frisim Damer [14-15]
Westermark Eliane 2003 Pass 1 3 100m Ryggsim Damer [14-15]
Westermark Eliane 2003 Pass 2 9 200m Medley Damer [14-15]
Westermark Eliane 2003 Pass 2 13 100m Frisim Damer [14-15]
Westermark Eliane 2003 Pass 3 17 200m Frisim Damer [14-15]
Wik Iris 2006 Pass 2 9 200m Medley Damer [12-13]
Wik Iris 2006 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Wik Iris 2006 Pass 3 17 200m Frisim Damer [12-13]
Wik Iris 2006 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [12-13]
Wik Iris 2006 Pass 4 27 50m Frisim Damer [12-13]
Wullrich Albin 2006 Pass 2 10 200m Medley Herrar [12-13]
Wullrich Albin 2006 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [12-13]
Wullrich Albin 2006 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [12-13]
Wullrich Albin 2006 Pass 3 22 100m Fjärilsim Herrar [12-13]
Wullrich Albin 2006 Pass 4 28 50m Frisim Herrar [12-13]
Yavuz Elin 2007 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [0-11]
Yavuz Elin 2007 Pass 2 13 100m Frisim Damer [0-11]
Yavuz Elin 2007 Pass 4 25 100m Bröstsim Damer [0-11]
Yavuz Elin 2007 Pass 4 27 50m Frisim Damer [0-11]
Öhlén Astrid 2006 Pass 2 11 50m Ryggsim Damer [12-13]
Öhlén Astrid 2006 Pass 2 13 100m Frisim Damer [12-13]
Öst Rasmus 2007 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [0-11]
Öst Rasmus 2007 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11]
Öst Rasmus 2007 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [0-11]
Öst Rasmus 2007 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [0-11]
Öst Rasmus 2007 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [0-11]
Öst Rasmus 2007 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [0-11]
Östling Hugo 2007 Pass 1 4 100m Ryggsim Herrar [0-11]
Östling Hugo 2007 Pass 1 6 50m Fjärilsim Herrar [0-11]
Östling Hugo 2007 Pass 2 12 50m Ryggsim Herrar [0-11]
Östling Hugo 2007 Pass 2 14 100m Frisim Herrar [0-11]
Östling Hugo 2007 Pass 3 18 200m Frisim Herrar [0-11]
Östling Hugo 2007 Pass 3 20 50m Bröstsim Herrar [0-11]