×
När:
17 - 18 feb 2018 ,
Kategori:
Tävling
Plats:
Sollentuna Simhall
Gatuadress:
Stubbhagsvägen 2
Ort:
192 51 Sollentuna

Berörda grupper

IntSM JSMSSÄSSYSim FysSimiTRGBreddVuxPARA
      

Beskrivning

Tränare: André (073-0797207), Vanja, Ali och Stefan L

 

Tider OBS! Korrigerade tider

Pass 1 Lördag 17/2 Insim 08.00 Start 09.00

Pass 2 Lördag 17/2 Insim 14.00 Start 15.00

Pass 3 Söndag 18/2 Insim 08.00 Start 09.00

Pass 4 Söndag 18/2 Insim 13.30 Start 14.30

Första passet tar ca 3 timmar, resterande pass ca 2,5 timmar vardera.

 

Sker i anvisade omklädningsrum. Ansvarig tränare/ledare kvitterar ut "låsarmband" i kassan till skåp för sina simmare. Armbandet ska återlämnas efter tävling. Ej återlämnade armband debiteras respektive klubb med 200 kronor/armband. Dela gärna skåp så att alla får möjlighet att låsa in sina tillhörigheter.

 

Inbjudan Sollentuna Simfestival

34 26 Alexanderson Aron 2003 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:24.88
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:19.13
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:07.30
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 5:12.15
35 27 Alexandersson Nathanael 2006 SPÅRVÄGEN 8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 45.54
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:47.77
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:28.99
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 50.28
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 49.05
36 28 Alkas Alias Alexandra 2006 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:20.04
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:23.51
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:53.54
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 30.76
38 50m Bröstsim Damer ABCD 25 m 38.07
37 29 Alkas Alias Nikolaj 2008 SPÅRVÄGEN 8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m
18 100m Frisim Herrar ABCD 50 m 1:46.30
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 47.56
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 49.88
38 30 Alverfors Ludvig 2004 SPÅRVÄGEN 22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 45.56
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 45.17
33 200m Bröstsim Herrar ABC 25 m
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:57.98
39 31 Andras Noémi 2001 SPÅRVÄGEN 3 200m Fjärilsim Damer ABC 25 m 2:46.15
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:26.22
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:05.77
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:11.50
23 200m Bröstsim Damer ABC 25 m 3:07.38
40 32 Annas Gustav 2003 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 50 m 2:30.87
6 400m Medley Herrar ABC 25 m 5:26.26
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:11.61
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:05.90
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 5:34.71
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 32.66
33 200m Bröstsim Herrar ABC 25 m 2:35.78
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:31.84
41 33 Annas Markus 2004 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:41.82
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 39.23
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:15.92
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:14.85
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 34.37
42 34 Augustsson Julia 2000 SPÅRVÄGEN 3 200m Fjärilsim Damer ABC 25 m 2:46.24
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:12.67
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:02.95
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:17.08
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 50 m 31.62
43 35 Backlund Nils 2002 SPÅRVÄGEN 2 25m Frisim Herrar"Simcup" 25 m 13.94
6 400m Medley Herrar ABC 25 m 5:44.26
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:25.33
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:03.65
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 37.01
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 5:42.56
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:12.01
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:35.10
44 36 Bagelius Johanna 2004 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:27.39
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:04.36
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:29.86
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 50 m 32.51
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:12.06
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:40.81
27 50m Frisim Damer ABCD 50 m 30.96
45 37 Bahajroy Benjamin 2005 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 3:26.53
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 40.28
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:36.64
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 50.24
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 42.81
46 38 Bring Nina 1999 SPÅRVÄGEN 3 200m Fjärilsim Damer ABC 25 m 2:29.65
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:00.64
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:09.45
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:08.05
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:32.49
34 400m Frisim Damer ABC 25 m 4:34.26
47 39 Dahl Liv 2005 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:48.03
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:26.27
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 45.92
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 37.52
48 40 Dahlberg Viktor 2005 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:28.51
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:36.41
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:08.93
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:27.18
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:53.27
49 41 Danes Ioana 2002 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:21.62
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:07.67
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:26.54
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 39.59
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 50 m 1:16.31
50 42 Egmar Stella 2006 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 50 m 1:31.53
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:24.34
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 3:13.06
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 39.34
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 36.56
51 43 Ekblad Aron 2005 SPÅRVÄGEN 8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 37.39
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:28.93
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:17.90
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m
52 44 Eld Wilma 2005 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:17.42
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:07.42
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 40.49
53 45 Eriksson Alan 2005 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:47.80
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 37.82
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:17.85
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:07.77
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:52.11
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 31.96
54 46 Erneholm Oliver 2003 SPÅRVÄGEN 2 25m Frisim Herrar"Simcup" 25 m
4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:06.34
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 50 m 31.68
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:11.76
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:23.12
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 59.17
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 4:28.81
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 50 m 38.95
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:02.85
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 26.45
55 47 Erneholm William 2006 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:40.96
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:32.76
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:14.53
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 43.53
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 50 m 1:30.90
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 3:08.82
56 48 Fährlin Agnes 1998 SPÅRVÄGEN 21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:05.53
25 200m Medley Damer ABCD 50 m 2:32.56
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 27.98
57 49 Färm Alina 2005 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:34.80
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:33.30
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:51.12
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 40.89
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 3:09.10
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 34.48
58 50 Geaney Jennifer 2005 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:29.05
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:48.59
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 3:00.97
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 42.46
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 3:16.43
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 36.62
59 51 Geaney Oliver 2006 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 3:12.67
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 41.77
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:40.87
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:28.86
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 46.60
60 52 Goulet Lucas 2008 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 43.14
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:21.09
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 41.97
61 53 Groth Wilma 2005 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:27.52
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:39.14
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:30.28
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 3:11.34
62 54 Gustafson Oscar 2005 SPÅRVÄGEN 8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 41.71
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:28.49
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:17.93
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 42.56
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 39.66
63 55 Hansson Dylén Adam 2003 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:17.02
6 400m Medley Herrar ABC 25 m 6:03.35
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:17.89
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:02.29
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 34.86
26 200m Ryggsim Herrar ABC 25 m 3:05.78
64 56 Hellberg Adrian 2005 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:46.54
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 40.20
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:25.18
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:50.63
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:12.09
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:35.53
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 3:04.59
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 32.94
65 57 Hellenius Alva 2006 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:37.00
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:20.52
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 36.45
38 50m Bröstsim Damer ABCD 25 m 44.49
66 58 Henriksen Gustav 2002 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:00.88
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 50 m 30.67
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 58.85
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 54.24
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 27.67
26 200m Ryggsim Herrar ABC 25 m 2:06.24
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:16.82
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 27.39
67 59 Herlin Linn 2002 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:14.85
15 400m Medley Damer ABC 25 m 5:07.55
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:06.84
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:23.97
34 400m Frisim Damer ABC 25 m 4:47.08
68 60 Hjort Mowitz Lola 2006 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:35.04
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:23.54
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 3:03.37
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 42.39
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 33.60
69 61 Holmberg Ella 2006 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:29.95
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:35.62
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 35.86
38 50m Bröstsim Damer ABCD 25 m 41.58
70 62 Holmström Jesper 2003 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:09.68
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 34.03
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:14.90
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 59.05
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 4:50.67
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:10.78
71 63 Jöngren Anton 2006 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:47.91
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 40.78
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:25.74
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:45.22
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 3:20.69
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 33.82
72 64 Karlsson Adam 2000 SPÅRVÄGEN 2 25m Frisim Herrar"Simcup" 25 m 14.18
4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:59.00
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 26.75
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 54.20
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 4:38.36
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 31.13
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 58.89
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 25.17
73 65 Karlsson Matilda 2007 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:53.52
9 100m Frisim Damer ABCD 50 m 1:29.16
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 47.00
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 37.16
74 66 Karlsson Karlström Maja 2002 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:19.27
9 100m Frisim Damer ABCD 50 m 1:06.22
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:23.62
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 31.22
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:12.13
23 200m Bröstsim Damer ABC 25 m 2:58.47
75 67 Lehtonen Hebert Liam 2006 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:38.95
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 36.50
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:22.21
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:13.24
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:33.27
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:59.91
76 68 Lindqvist Linnea 2001 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:07.39
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:24.86
25 200m Medley Damer ABCD 50 m 2:48.36
32 50m Ryggsim Damer ABCD 25 m 33.03
36 200m Ryggsim Damer ABC 25 m 2:27.25
77 69 Loqvist Frida 2006 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:37.32
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:25.20
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 3:17.10
25 200m Medley Damer ABCD 25 m
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 38.18
78 70 Lythell Cornelia 2003 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:14.50
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:07.75
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 34.70
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:49.13
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 31.80
79 71 Lythell Veronica 2003 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:16.59
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:06.97
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:24.03
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 34.21
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:15.18
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:42.30
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 32.02
80 72 Malm Carl 2005 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:29.18
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 33.15
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:19.71
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:07.23
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:44.97
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 30.36
81 73 Malm Lovisa 2002 SPÅRVÄGEN 21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:10.13
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:34.31
34 400m Frisim Damer ABC 25 m 4:47.01
36 200m Ryggsim Damer ABC 25 m 2:27.16
82 74 Malmring Jonas 2001 SPÅRVÄGEN 2 25m Frisim Herrar"Simcup" 25 m 12.03
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 26.00
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:09.42
26 200m Ryggsim Herrar ABC 25 m 2:23.37
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 32.19
33 200m Bröstsim Herrar ABC 25 m 2:41.44
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 25.11
83 75 Morota Nova 2005 SPÅRVÄGEN 9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:07.73
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 32.40
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:44.91
84 76 Neuhardt David 2003 SPÅRVÄGEN 2 25m Frisim Herrar"Simcup" 25 m
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 30.61
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:09.48
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:01.09
26 200m Ryggsim Herrar ABC 25 m
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 32.67
33 200m Bröstsim Herrar ABC 25 m 2:25.92
37 50m Frisim Herrar ABCD 50 m 33.55
85 77 Nivenius Karolina 2005 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:33.76
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:28.92
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:48.14
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 3:26.27
86 78 O´Malley Aaron 2002 SPÅRVÄGEN 14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:13.23
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 59.82
87 79 Odin Fanny 2000 SPÅRVÄGEN 3 200m Fjärilsim Damer ABC 25 m 2:38.04
5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:12.01
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:10.13
23 200m Bröstsim Damer ABC 25 m 2:58.97
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 29.35
88 80 Ottosson Erik 1999 SPÅRVÄGEN 2 25m Frisim Herrar"Simcup" 25 m
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 26.82
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:02.64
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 55.04
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 27.67
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 4:20.89
89 81 Rollvén Carla 2006 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:34.43
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:27.43
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m
25 200m Medley Damer ABCD 25 m
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 37.67
90 82 Räni Wilmer 2005 SPÅRVÄGEN 8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 35.62
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:26.09
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:15.65
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:19.65
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 3:00.67
91 83 Schei Elvira 2003 SPÅRVÄGEN 1 25m frisim damer "Simcup" 25 m
5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:15.96
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:22.79
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:23.03
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 35.19
32 50m Ryggsim Damer ABCD 25 m 36.21
92 84 Siotis Jannis 2003 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:16.42
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:10.46
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:02.96
24 400m Frisim Herrar ABC 25 m 5:38.86
33 200m Bröstsim Herrar ABC 25 m 2:57.11
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:34.19
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 31.04
93 85 Ström John 2004 SPÅRVÄGEN 16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:35.93
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 48.82
33 200m Bröstsim Herrar ABC 50 m 3:50.37
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 3:42.05
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 41.90
94 86 Styrman Arvid 2002 SPÅRVÄGEN 6 400m Medley Herrar ABC 25 m 5:00.13
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:08.05
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 33.30
26 200m Ryggsim Herrar ABC 25 m 2:25.18
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 33.43
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:19.72
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 28.15
95 87 Styrman Einar 2005 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:33.69
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 50 m 37.30
16 100m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 1:20.33
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:09.72
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:17.70
35 200m Medley Herrar ABCD 25 m 2:40.40
96 88 Thunberg Agnes 2007 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:38.49
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:28.96
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 3:10.45
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 41.58
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 37.48
97 89 Thunberg Alma 2005 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:24.49
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:08.69
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 32.39
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:18.46
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:41.66
32 50m Ryggsim Damer ABCD 25 m 40.71
98 90 Torstensson Sara 2004 SPÅRVÄGEN 7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:20.28
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:07.23
23 200m Bröstsim Damer ABC 25 m 2:55.19
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:42.52
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 31.75
99 91 Uddeholt Lisa 2005 SPÅRVÄGEN 13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:51.29
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 37.03
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:28.71
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:59.93
100 92 Wallén Andreas 2002 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Herrar ABCD 25 m 2:04.71
8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 50 m 28.46
12 200m Fjärilsim Herrar ABC 25 m 2:15.12
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 56.17
26 200m Ryggsim Herrar ABC 25 m 2:18.37
31 100m Fjärilsim Herr ABCD 25 m 1:00.00
37 50m Frisim Herrar ABCD 25 m 25.70
101 93 Vanhainen Pelle 2006 SPÅRVÄGEN 8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 39.41
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:32.85
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:24.98
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 40.11
28 50m Bröstsim Herrar ABCD 25 m 47.85
102 94 Westermark Eliane 2003 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:18.83
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:28.15
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:05.86
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:18.89
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:16.28
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:44.80
32 50m Ryggsim Damer ABCD 25 m 37.87
34 400m Frisim Damer ABC 25 m 4:53.48
103 95 Viinapuu Anna 2000 SPÅRVÄGEN 1 25m frisim damer "Simcup" 25 m 14.65
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:01.21
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 2:15.68
15 400m Medley Damer ABC 25 m 5:39.61
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 32.01
25 200m Medley Damer ABCD 25 m 2:37.62
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 28.58
34 400m Frisim Damer ABC 25 m 4:49.80
104 96 Wullrich Albin 2006 SPÅRVÄGEN 8 50m Fjärilsim Herrar ABCD 25 m 48.30
14 100m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 1:40.21
18 100m Frisim Herrar ABCD 25 m 1:28.82
22 50m Ryggsim Herrar ABCD 25 m 44.88
105 97 Wullrich Emilia 2003 SPÅRVÄGEN 3 200m Fjärilsim Damer ABC 25 m 2:41.31
7 100m Bröstsim Damer ABCD 25 m 1:18.41
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:04.95
15 400m Medley Damer ABC 25 m 5:28.46
17 50m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 33.08
21 100m Fjärilsim Damer ABCD 25 m 1:15.84
23 200m Bröstsim Damer ABC 25 m 2:49.40
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 31.35
38 50m Bröstsim Damer ABCD 25 m 37.03
106 98 Öhlén Astrid 2006 SPÅRVÄGEN 5 100m Ryggsim Damer ABCD 25 m 1:39.80
9 100m Frisim Damer ABCD 25 m 1:23.25
13 200m Frisim Damer ABCD 25 m 3:04.33
25 200m Medley Damer ABCD 25 m
27 50m Frisim Damer ABCD 25 m 36.95