×
När:
23 - 25 mar 2018 ,
Kategori:
Tävling

Berörda grupper

IntSM JSMSSÄSSYSim FysSimiTRGBreddVuxPARA
        

Beskrivning

Här hittar ni spårvägens kriterier för att få följa med.

PM och all övrig info på livetiming.

Tränare: Jenny & André (1 minibuss och 1 bil)

Samling & avresa från kansliet: kl 06.15 lördag morgon.

Vi sover i skolsal: medtag luftmadrass och sovsäck.

Medtag även mellan- och återhämtningsmål! Frukost, lunch och middag är beställt.

 

Tävlingstider:

Lördag

pass 1 kl. 09.00, insim kl. 07.30-08.45

pass 2 kl. 15.00, insim kl. 13.30-14.45

Söndag

pass 3 kl. 09.00, insim kl. 07.30-08.45

pass 4 kl. 15.00, insim kl. 13.30-14.45

 

# ID Namn Född Förening ID Gren Bassäng Tid Status

1 154 Augustsson Julia 2000 SPÅRVÄGEN 1 100m Bröstsim Damer 25 m 1:12.67
3 200m Medley Damer 25 m 2:29.43
8 200m Frisim Damer 25 m 2:17.08
17 100m Frisim Damer 25 m 1:02.95
21 100m Fjärilsim Damer 50 m 1:10.39
25 200m Bröstsim Damer 25 m 2:36.01
2 155 Bring Nina 1999 SPÅRVÄGEN 3 200m Medley Damer 25 m 2:31.58
8 200m Frisim Damer 25 m 2:09.45
12 400m Medley Damer 25 m 5:26.52
15 200m Fjärilsim Damer 25 m 2:29.43
17 100m Frisim Damer 25 m 1:00.64
21 100m Fjärilsim Damer 25 m 1:08.05
23 400m Frisim Damer 25 m 4:34.26
3 156 Erneholm Oliver 2003 SPÅRVÄGEN 2 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:02.85
6 200m Bröstsim Herrar 25 m 2:34.68
9 200m Fjärilsim Herrar 25 m 2:26.01
11 100m Frisim Herrar 25 m 57.89
18 400m Medley Herrar 25 m 4:55.99
20 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:12.53
22 200m Medley Herrar 25 m 2:19.77
4 157 Fährlin Agnes 1998 SPÅRVÄGEN 1 100m Bröstsim Damer 25 m 1:13.30
3 200m Medley Damer 50 m 2:32.56
10 100m Ryggsim Damer 25 m 1:12.28
15 200m Fjärilsim Damer 25 m 2:28.92
17 100m Frisim Damer 25 m 1:02.62
21 100m Fjärilsim Damer 25 m 1:05.53
5 158 Henriksen Gustav 2002 SPÅRVÄGEN 4 400m Frisim Herrar 25 m 4:23.10
11 100m Frisim Herrar 25 m 54.24
14 200m Frisim Herrar 25 m 2:00.88
16 100m Ryggsim Herrar 25 m 58.85
22 200m Medley Herrar 25 m 2:16.66
24 200m Ryggsim Herrar 25 m 2:06.24
6 159 Herlin Linn 2002 SPÅRVÄGEN 1 100m Bröstsim Damer 25 m 1:14.85
3 200m Medley Damer 25 m 2:23.97
8 200m Frisim Damer 25 m 2:13.14
12 400m Medley Damer 25 m 5:07.55
17 100m Frisim Damer 25 m 1:01.20
23 400m Frisim Damer 25 m 4:47.08
7 160 Karlsson Adam 2000 SPÅRVÄGEN 2 100m Fjärilsim Herrar 25 m 58.89
4 400m Frisim Herrar 25 m 4:38.36
11 100m Frisim Herrar 25 m 54.20
14 200m Frisim Herrar 25 m 1:59.00
16 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:04.90
20 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:08.86
8 161 Malmring Jonas 2001 SPÅRVÄGEN 2 100m Fjärilsim Herrar 25 m 57.75
6 200m Bröstsim Herrar 25 m 2:30.68
11 100m Frisim Herrar 25 m 53.83
14 200m Frisim Herrar 25 m 2:01.85
18 400m Medley Herrar 25 m 4:38.16
22 200m Medley Herrar 25 m 2:10.22
9 162 Neuhardt David 2003 SPÅRVÄGEN 6 200m Bröstsim Herrar 25 m 2:25.92
11 100m Frisim Herrar 25 m 1:01.09
14 200m Frisim Herrar 25 m 2:14.52
16 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:15.75
20 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:09.48
22 200m Medley Herrar 25 m 2:26.56
10 163 Styrman Arvid 2002 SPÅRVÄGEN 6 200m Bröstsim Herrar 25 m 2:31.03
11 100m Frisim Herrar 25 m 59.66
14 200m Frisim Herrar 25 m 2:13.74
16 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:07.42
20 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:08.05
24 200m Ryggsim Herrar 25 m 2:25.18
11 164 Wallén Andreas 2002 SPÅRVÄGEN 2 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:00.00
9 200m Fjärilsim Herrar 25 m 2:15.12
11 100m Frisim Herrar 25 m 56.17
18 400m Medley Herrar 25 m 4:58.85
20 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:11.02
22 200m Medley Herrar 25 m 2:15.23
12 165 Viinapuu Anna 2000 SPÅRVÄGEN 3 200m Medley Damer 25 m 2:36.81 RES
7 800m Frisim Damer 25 m 10:08.87
8 200m Frisim Damer 25 m 2:15.68
17 100m Frisim Damer 25 m 1:01.21
21 100m Fjärilsim Damer 25 m 1:12.78
23 400m Frisim Damer 25 m 4:49.80 RES