×
När:
19 - 20 maj 2018 ,
Kategori:
Tävling
Plats:
Åkeshovs simhall
Gatuadress:
Bergslagsvägen 60
Ort:
16875 Bromma

Berörda grupper

IntSM JSMSSÄSSYSim FysSimiTRGBreddVuxPARA
        

Beskrivning

PM tävlingsfunktionär     PM Kringfunktionär

Startlistor finns i livetiming Där kommer resultaten också att finnas.

 lagkapper hittar ni här LAGKAPPER FINAL - Blad1.pdf

Tränare 

Lör fm: Ali (070-4259917) &Vanja (072-8347148)
Lör em: Ali & Vanja
Sön fm: Ali & Vanja

OBS! Reserver räknar med att få simma!
Startlistan på livetimning uppdateras med jämna mellanrum, där kan du se om du som reserv kommit med.

# ID Namn Född Förening ID Gren Bassäng Tid Status

1 50 Alkas Alias Alexandra 2006 SPÅRVÄGEN 4 200m Frisim Damer 25 m 2:34.40
8 100m Bröstsim Damer 25 m 1:25.28
15 200m Medley Damer 25 m 2:47.75
19 100m Frisim Damer 25 m 1:09.17
43 100m Ryggsim Damer 25 m 1:18.34
49 100m Fjärilsim Damer 25 m 1:23.48
2 97 Bahajroy Benjamin 2005 SPÅRVÄGEN 18 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:24.99
3 45 Dahlberg Viktor 2005 SPÅRVÄGEN 7 200m Medley Herrar 25 m 2:46.84
14 400m Frisim Herrar 25 m 5:04.38
18 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:31.96 RES
25 100m Frisim Herrar 25 m 1:06.60 RES
31 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:21.88
4 7 Eld Wilma 2005 SPÅRVÄGEN 2 100m Ryggsim Damer 25 m 1:19.06
6 200m Medley Damer 25 m 2:48.91
13 400m Frisim Damer 25 m 5:02.59
24 100m Frisim Damer 25 m 1:06.39
5 31 Eriksson Alan 2005 SPÅRVÄGEN 3 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:16.41
7 200m Medley Herrar 25 m 2:51.00 RES
14 400m Frisim Herrar 25 m 5:15.83
25 100m Frisim Herrar 25 m 1:06.05
6 70 Erneholm William 2006 SPÅRVÄGEN 5 200m Frisim Herrar 25 m 2:34.40
9 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:30.77
16 200m Medley Herrar 25 m 2:50.98
20 100m Frisim Herrar 25 m 1:12.97
50 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:21.07
7 19 Färm Alina 2005 SPÅRVÄGEN 17 100m Bröstsim Damer 25 m 1:31.10 RES
8 96 Gustafson Oscar 2005 SPÅRVÄGEN 18 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:21.54
9 32 Hellberg Adrian 2005 SPÅRVÄGEN 3 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:17.49
10 57 Hellenius Alva 2006 SPÅRVÄGEN 8 100m Bröstsim Damer 25 m 1:31.83
11 30 Holmberg David 2005 SPÅRVÄGEN 3 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:15.79
7 200m Medley Herrar 25 m 2:43.94
18 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:30.66 RES
25 100m Frisim Herrar 25 m 1:06.08
31 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:12.77
12 118 Holmberg Ella 2006 SPÅRVÄGEN 8 100m Bröstsim Damer 25 m 1:29.89
13 71 Jöngren Anton 2006 SPÅRVÄGEN 5 200m Frisim Herrar 25 m 2:37.22
9 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:37.52
16 200m Medley Herrar 25 m 3:03.73 RES
20 100m Frisim Herrar 25 m 1:13.36
44 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:21.52
50 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:26.92
14 69 Lehtonen Hebert Liam 2006 SPÅRVÄGEN 5 200m Frisim Herrar 25 m 2:31.57
9 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:33.94
16 200m Medley Herrar 25 m 2:50.27
20 100m Frisim Herrar 25 m 1:10.82
44 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:18.73
50 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:20.44
15 113 Loqvist Frida 2006 SPÅRVÄGEN 8 100m Bröstsim Damer 25 m 1:26.60
16 33 Malm Carl 2005 SPÅRVÄGEN 3 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:18.22 RES
14 400m Frisim Herrar 25 m 5:04.81
18 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:30.25
25 100m Frisim Herrar 25 m 1:05.04
31 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:18.46
17 124 Spårvägen Damer Lag 1 2005 SPÅRVÄGEN 10 4X50m Medley Damer 25 m 2:17.57
21 4X50m Frisim Damer 25 m 2:04.55
18 127 Spårvägen Damer Lag 2 2005 SPÅRVÄGEN 10 4X50m Medley Damer 25 m 2:28.37
19 106 Spårvägen Herrar Lag 1 2005 SPÅRVÄGEN 11 4X50m Medley Herrar 25 m 2:13.63
22 4X50m Frisim Herrar 25 m 2:01.20
20 107 Spårvägen Herrar Lag 2 2005 SPÅRVÄGEN 11 4X50m Medley Herrar 25 m 2:19.47
22 4X50m Frisim Herrar 25 m 2:07.33
21 108 Spårvägen Herrar Lag 3 2005 SPÅRVÄGEN 11 4X50m Medley Herrar 25 m 2:25.32
22 4X50m Frisim Herrar 25 m 2:13.20
22 110 Spårvägen Herrar Lag 4 2005 SPÅRVÄGEN 11 4X50m Medley Herrar 25 m 2:39.45
22 4X50m Frisim Herrar 25 m 2:26.79 RES
23 1 Spårvägen Mix Lag 1 2005 SPÅRVÄGEN 1 4X100m Medley Mixed 25 m 4:51.19
12 4X100m Frisim Mixed 25 m 4:25.32
24 3 Spårvägen Mix Lag 2 2005 SPÅRVÄGEN 1 4X100m Medley Mixed 25 m 5:01.46
12 4X100m Frisim Mixed 25 m 4:35.29
25 4 Spårvägen Mix Lag 3 2005 SPÅRVÄGEN 1 4X100m Medley Mixed 25 m 5:19.64
12 4X100m Frisim Mixed 25 m 4:46.79
26 5 Spårvägen Mix Lag 4 2006 SPÅRVÄGEN 1 4X100m Medley Mixed 25 m 5:26.45
12 4X100m Frisim Mixed 25 m 5:05.21
27 135 Spårvägen Mix Lag 5 2005 SPÅRVÄGEN 12 4X100m Frisim Mixed 25 m 5:05.37
28 137 Spårvägen Mix Lag 6 2005 SPÅRVÄGEN 12 4X100m Frisim Mixed 25 m 5:35.96 RES
29 29 Styrman Einar 2005 SPÅRVÄGEN 3 100m Ryggsim Herrar 25 m 1:14.47
7 200m Medley Herrar 25 m 2:36.59
14 400m Frisim Herrar 25 m 5:19.92 RES
18 100m Bröstsim Herrar 25 m 1:19.64
25 100m Frisim Herrar 25 m 1:06.49
31 100m Fjärilsim Herrar 25 m 1:13.86
30 9 Thunberg Alma 2005 SPÅRVÄGEN 2 100m Ryggsim Damer 25 m 1:19.56
6 200m Medley Damer 25 m 2:36.40
13 400m Frisim Damer 25 m 5:10.76
17 100m Bröstsim Damer 25 m 1:20.63
24 100m Frisim Damer 25 m 1:04.76
30 100m Fjärilsim Damer 25 m 1:11.53
31 8 Uddeholt Lisa 2005 SPÅRVÄGEN 2 100m Ryggsim Damer 25 m 1:19.19